Створено у березні 2005 року з метою якнайширшого залучення дітей до ознайомлення та вивчення народних традицій, музичного фольклору, виховання у підростаючого покоління глибокої поваги до культурної спадщини нашого народу, формування на цій основі почуття патріотизму, національної гідності достойного громадянина нашої держави.

Голова Ради ЗДГО “Народні традиції дітям” —  Людмила Чеснєйша

Запорізька дитяча громадська організація

“НАРОДНІ ТРАДИЦІЇ ДІТЯМ”

Тел. +38 068 2484138

www.rosyanochka.zp.ua

rosyanochka2@gmail.com

На початку 2008 р. наша громадська організація стала переможцем в Конкурсі малих грантів на кращий соціальнозначимий проект, який проводила Об’єднана компанія РУСАЛ. Реалізуючи свій проект, «Пропоганда української народної творчості – необхідний фактор виховання повноцінної особистості», ансамбль «Росяночка» виступив з концертними програмами «Різдвяні свята», «На толоці» перед дітьми позбавлених батьківської опіки в дитячих будинках, притулках, школах – інтернатах, тим самим вносячи посильний вклад в популяризацію українського музичного фольклору, народних традицій, обрядів. В серпні цього ж року наш проект, мета якого – створення матеріально – методичної бази в Запорізькому дитячому будинку-інтернаті для інвалідів, отримав позитивну оцінку у експертної комісії, та був рекомендований до фінансівання.

30.03.20010 р. разом зі святкуванням 15-ти річного ювілею ансамблю «Росяночка», свій 5-річний ювілей. відсвяткувала Дитяча громадська організація «Народні традиції дітям». Ювілей зустрінутий новим проектом — «Добрі справи в ювілей». У ході виконання цього проекту, було зібрано понад п’ятсот книжок, які були передані в  бібліотеки дитячих закладів для дітей позбавлених батьківської опіки.

На великий ювілейний концерт ансамблю «Росяночка», завдяки підтримці благодійного фонду «Патріот Запоріжжя», змогли приїхати діти зі шкіл інтернатів міста та області. Для них концерт мав не тільки розважальне, а й пізнавальне значення: спілкування з народною творчістю, знайомство з народними музичними інструментами.

Запорізька дитяча громадська організація «Народні традиції дітям» зустрічає свій 15-річний ювілей новим проектом –

«Добрі справи в ювілей 2»

Мета проекту: надання посильної допомоги вимушеним переселенцям; виховання в учасників проекту чуйності, турботи, любові до ближнього.

Завдання проекту: збір іграшок; збір книг для читачів різного віку;
Термін виконання: з 27 січня по27 березня 2015 р
Місце збору: д/в ЗНВК №66,ІІ–й поверх, клас «Росяночки» з 14.00 до 18.00
Відповідальні за проект:
Голова Ради ЗДГО «Народні традиції дітям» Чеснєйша Л.Г.
Члени Ради Кривошеєва Ірина, Кальян Микола, Кравченко Аня,
Недбайло Богдан, Попова Марія, Раткіна Анастасія.

На великий ювілейний концерт ансамблю «Росяночка» було запрошено  близько  100 дітей тимчасово вимушених переселенців віком від 5 до 13 років.Їм були вручені книги, іграшки, а ще  учасники ансамблю “Росяночка”  радо   дарували  своїм слухачам хороший настрій і  радість від спілкування з народним мистецтвом.